O mně

 

Jmenuji se Martina Horáková a jsem maminka dvou úžasných dětí. Několik let jsem o své klientky a klienty pečovala ve vesničce Rajhrad a od září 2019 naleznete můj kosmetický salon v Brně .

Pojďme se společně podívat na to, jak jsem se stala kosmetičkou a jak se mi splnil můj velký sen. 

Splnil se mi sen

V dětství jsem ráda sledovala svoji maminku při líčení. Asi opravdu to má všechno souvislost s mojí maminkou, která tehdy pracovala jako nákupční drogerie pro celou Moravu. Doma v šuplíku jsem mamince šňupala do všech kosmetických vzorečků, zkoušela stíny " tenhdy ještě z filmových studií Barandov" , kde pracovala jedna z nějvětších kosmetiček tehdy ještě v Československu paní OLGA KNOBLOCHOVÁ.  S touto dámou jsme měla tu čest potkat se a je to jedna z mých velkých životních inspirací.

Asi od 20roků chodím na kosmetiku a tam se mi v hlavě uhnízdilo přání… Být kosmetička, která rozumí pleti a dělá všechny ženy krásné.

Jak salon vznikal

V životě je většinou vše jinak a já vystudovala oděvní školu. Ale už při ní jsem si začala dělat všechny možné kurzy líčení a potom i rekvalifikační kurz na kosmetiku. A tak po  mateřské dovolené jsem si mohla konečně splnit sen a vybudovat kosmetický salon, své vlastní kosmetické studio mCare.

Ve svém kosmetickém salonu se o Vás stárám už od roku 2012.

 
 

A to by nebyl život, kdyby jsem hned na začátku svého snu nepotkala další úžasnou ženu, která mne v životě hodně ovlivnila a to je Alexandra Fričová, která je obchodní ředitelkou Phyris kosmetiky pro ČR/SR. Takže již 8.let pracuji ve firmě ALMAF jako obchodní managerka a mám na starosti celý region Jižní Moravy. Takže se starám o všechny kosmetická studia Phyris tady u nás na Moravě. Jsme úžasný team a opravdu Phyris kosmetika je naše láska. Školíme se tady v ČR a nebo v Německu Augsburgu, kde je srdce Phyris ...tam je naše centrála a tam vyrábějí všechny ty úžasné produkty na pleť i tělo.

Proč vám mohu nabídnout jedinečnou péči a kvalitu?

Abych svým klietkám mohla nabídnout tu nejlepší péči, bylo

důležité získat zkušenosti od těch nejlepších v oboru.

    Ve spojení s tím, že velmi ráda pečuji o druhé, se mi splnil sen a stala jsem se kosmetičkou, ke které nechodí klienti pouze za odborným ošetřením pleti, ale také za odpočinkem a relaxací

 

VAŠE KRÁSA JE MOJE RADOST !!!

Martina

 

 

 

 

 

mCare Beauty Institute

Martina Horáková

Číst více