Filozofie Phyris kosmetiky

Kosmetika PHYRIS pečuje o Vaši pleť individuálně s ohledem na věk, typ pleti a Vaše preference. Díky svému širokému spektru a vysoce efektivní péči se hodí nejen pro potřeby profesionálních kosmetických studií, ale i k domácímu použití. Patříte-li k ženám, které ze svých požadavků na kosmetickou péči nechtějí slevit ani v domácím prostředí, je PHYRIS pro Vás jako stvořená.

Pracujeme s profesionální německou kosmetikou PHYRIS, která je používána v salonech krásy a wellness po celém světě. PHYRIS salony jsou vyhledávány ženami, které chtějí být stále krásné a mít jistotu kvalitní péče o pleť.

 
Světová síť spolupráce PHYRIS přijímá nejnovější výsledky výzkumu předních dermatologů a zkušených kosmetických chemiků. Exkluzivní přípravky  " made in Germany " jsou vyráběny moderními technologiemi podle stejných pravidel, jako jsou pravidla výroby léků. Absolutní kvalita - 100% bezpečnost.
 
Navštivte studio a na chvíli se ocitnete v jiném světě. Ve světě klidu, doteku. Budete si užívat jak profesionální péče o pleť, tak vaše čichové smysly budou registrovat veškeré úžasné vůně jak z produktů, tak z aromaterapie.
Za světla svíček a relaxační hudby.
 
Jedinečnost této kosmetiky Vás okouzlí a učaruje. Zažíjte úžasný pocit jistoty, že se rozmazlujete něčím úchvatným.
 
 
Krása je něco individuálního, vzácný pocit, osobní radost z toho, že se cítíme vzácní a atraktivní a že jsme v souladu sami se sebou...
 

PHYRIS nabízí unikátní koncepci péče, která se skládá ze tří fází: 

  • Fáze 1- ČIŠTĚNÍ - optimální výsledky dosáhnete pouze každodenním čištěním pleti
  • Fáze 2 - AKTIVACE SOMI – unikátní srdce od PHYRIS. Aktivuje pleťové buňky i v hlubších vrstvách pleti a výrazně zlepšuje účinnost následné péče.
  • Fáze 3 - PÉČE - každá produktová řada nabízí tu správnou péči v závislosti na věku, typu a stavu pleti.

Tyto tři kroky péče, které neustále opakujete, vás dovedou k vysněné krásné pleti. 

 

mCare Beauty Institute

Martina Horáková

Číst více